ГоловнаВійськова технікаВ Україні помітили колону броньованих панцерних автомобілів M-ATV

В Україні помітили колону броньованих панцерних автомобілів M-ATV

Повідомляється, що Збройні сили України отримали протимінні машини М-АТВ і вже застосували їх у бойових діях.

Подробиці

У Clash Report йдеться, що десь в Україні помічена колона різної бронетехніки, включно з протимінними автомобілями 4×4 M-ATV.

M-ATV — це бойові броньовані машини, розроблені Oshkosh Corporation спеціально для Афганістану, вони мають захист від мін та забезпечувати кращий захист від саморобних вибухових пристроїв.

Завдяки системі броні з V-подібним корпусом, який сконструйований, щоб відвести небезпеку від пасажирів і водія при застосуванні саморобних вибухових пристроїв, M-ATV вміщує чотирьох пасажирів і одного навідника. Хоча деякі бронемашини можуть важити понад 27 тонн, M-ATV важить приблизно 11 тонн, включаючи стандартне обладнання та паливо.

Як зазначає Oshkosh, машина може бути розгорнута в місіях спеціальної розвідки та для захоплення цілей, військової розвідки, звичайних і нетрадиційних бойових дій, командування, управління, зв’язку, спостереження та розвідки (C4ISR).

Раніше офіційних повідомлень про можливу передачу цього типу техніки українським військовим не було.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: