ГоловнаВійськова технікаСША можуть надіслати Україні БМП Stryker у наступному пакеті озброєнь

США можуть надіслати Україні БМП Stryker у наступному пакеті озброєнь

Видання Politico заявляє, що уряд Сполучених Штатів розглядає можливість відправити в Україну броньовані бойові машини Stryker.

Подробиці

Ця техніка може стати частиною наступного траншу військової допомоги. Газета зазначає, що основні переваги машини, яка створена компанією General Dynamics Land Systems полягають в тому, що вона може їздити по снігу та бруду, але її маневреність в умовах бездоріжжя обмежена. При цьому в кабіні розміщується 9 осіб, а ось у раніше обіцяних українському уряду M2 Bradle лише 6. Stryker може стати таким собі збалансованим варіантом між танком і бронетранспортером. Також відзначається, що колісна машина рухається набагато тихіше

Прискорення поставок в Україну БМП сталося після того, як командувач Збройними силами України Валерій Залучний заявив, що йому потрібна величезна кількість бронетехніки, щоб вибити Росію з території, захопленої нею з 24 лютого.

Схвалення цього рішення відбудеться вже на наступному тижні, під час зустрічі контактної групи в Німеччині.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: