ГоловнаВійськова технікаЗСУ захопили важку російську самохідну артилерійську систему «Гіацинт»

ЗСУ захопили важку російську самохідну артилерійську систему «Гіацинт»

На півдні Херсонської області українські військові захопили російську важку самохідну артилерійську установку.

Подробиці

В відео телеграм-каналу Clash Report йдеться, що українські військові захопили російську САУ 2С5 «Гіацинт» під час наступу в Херсонській області.

2С5 — радянська 152-мм самохідна гармата, здатна стріляти ядерними снарядами малої потужності. Гаубиця надійшла на озброєння Радянської Армії в 1976 році. Виробництво почалося в тому ж році і припинилося на початку 1990-х років.

Важка артилерійська система озброєна гарматою 2А37, яка може вести вогонь звичайними боєприпасами на максимальну дальність 28,4 км і фугасними снарядами вдосконаленої аеродинамічної форми на максимальну дальність 37 км.

Розгортання гармати для стрільби займає 3 хвилини, і вона може підтримувати темп стрільби від 5 до 6 пострілів на хвилину. Більшість екіпажу, за винятком навідника, під час стрільби розгортається поза машиною. Зазвичай його супроводжує транспортер боєприпасів із додатковими 30 боєприпасами.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: