ГоловнаДВЗНазвані вживані китайські автомобілі, кузов яких дуже швидко починає ржавіти

Названі вживані китайські автомобілі, кузов яких дуже швидко починає ржавіти

Китайські легкові автомобілі все частіше з’являються на нашому ринку, але здебільшого це вже абсолютно інша техніка в порівнянні з тією, яку «піднебесні» марки пропонували на нашому ринку ще 10 років тому. Причому як з погляду якості, і стійкості кузова до корозії.

Втім, на «вторинці» все ще продаються так звані «перші китайці», які й створили для автомобілів з КНР репутацію найшвидше ржавіючих машин, якої їм довгий час не вдавалося позбутися.

Профільні форуми, де власники китайських автомобілів обмінюються інформацією про проблеми зі своїми машинами – виділяють цю проблему, як основну.

Зрозуміло, в абсолютних цифрах підрахувати кількість людей, незадоволених появою іржі на кузовах китайських автомобілів, неможливо, але визначити окремі моделі в цьому списку все ж таки виявилося реально.

Найбільші претензії до антикорозійної стійкості кузовів своїх машин виходили від власників: Lifan Solano, Chery Bonus, Brilliance M2, Geely MK і FAW Besturn B50.

Що стосується свіжіших «китайців», то в цьому списку розташувалися такі моделі, як: Brilliance V5, Chery Tiggo T11, Geely Emgrand X7, Zotye T600, Lifan X50 та X60.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: