ГоловнаПравилаЯк забронювати номерний знак для транспортного засобу в Україні: ціна онлайн-послуги

Як забронювати номерний знак для транспортного засобу в Україні: ціна онлайн-послуги

Відтепер водії мають змогу бронювати номери для транспортних засобів. З 7 червня в Україні запустили можливість робити замовлення в Електронному кабінеті водія. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Для замовлення водій має зайти на сайт МВС та авторизуватися в Електронному кабінеті водія. На вибір надають вільні варіанти комбінацій цифр та букв. Послуга платна: 9 грн за одну добу бронювання. На одного користувача доступно виділення тільки одного номера. Бронь діє протягом 10 днів.

Якщо водій через 10 днів не завершив процедуру реєстрації транспортного засобу безпосередньо в сервісному центрі МВС, бронь скасовується, номер знову стає вільним для бронювання іншим водієм.

За саму реєстрацію також визначена оплата. Вона становить 300 грн. При бажанні вибрати особливий номер, можна одразу внести оплату. З категоріями таких номерів та цінами можна ознайомитися на сайті сервісних центрів МВС.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: