ГоловнаПравилаПравило надання переваги транспортному засобу: більшість водіїв помиляються

Правило надання переваги транспортному засобу: більшість водіїв помиляються

Знання правил ПДР запобігає отриманню штрафів та ДТП. Щоб уникнути складнощів, варто періодично нагадувати собі порядок дій при тій чи інші дорожній ситуації. Для прикладу можна навести момент, коли обидва транспортні засоби опиняються в рівнозначних умовах. І питання полягає, хто і кому має надати перевагу в русі.

Правило надання переваги

На малюнку видно, що в обох водіїв основний сигнал на світлофорі червоний, а додаткова секція дозволяє рух. Легковий автомобіль виконує розворот, а вантажівка виконує поворот.

По-перше, водії повинні виконувати вимоги п.п.8.7.3, 16.9 ПДР. Необхідно надати перевагу транспортним засобам, що рухаються з усіх інших напрямків. Але при рівнозначних умовах, відповідно до поданої на малюнку ситуації, є ще один нюанс. Він продиктований вимогами п.10.11. Перевагу потрібно надати тому ТЗ, який опиняється відносно вашого транспортного засобу з правої сторони — правило «перешкода праворуч».

При недотриманні вказаних правил щодо надання переваги передбачено штраф 425 грн відповідно до ч.2 статті 122 КУпАП.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: