ГоловнаПравилаВ Києві та області ввели щорічний температурний режим для водіїв

В Києві та області ввели щорічний температурний режим для водіїв

Наприкінці літа до України прийшла справжня спека. На найближчі кілька днів на території Києва та області буде діяти тепловий режим. Обмеження вводять на дорогах з метою збереження покриття. Тому будуть діяти тимчасова заборона на вільне пересування транспортних засобів.

Обмеження в Київській області будуть стосуватися не всіх водіїв, а власників великогабаритних та важких машин. В Києві та області заборонено проїзд транспорту вагою понад 24 т та з навантаженням на вісь понад 7 т.

Температурний режим стосується транспортних засобів, які будуть в’їжджати в місто та на пересування по столиці. В залежності від температурних показників період обмеження може бути змінено.

За порушення правил температурного режиму є штраф — 340 гривень (ч.1 ст.122 КУпАП) при порушенні знаків, які вказують на відповідні умови.

При температурі вище +28 градусів та порушенні заборони проїзду штраф збільшується до 510 грн, а також може бути відправлено автомобіль на штрафмайданчик.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: