Франція може поставити Україні 8 систем розмінування від CEFA

Підпишись на нас:

Французька компанія CEFA планує поставити в Україну вісім систем розмінування SDZ (Zone Demining System). Про цю ініціативу йшлося під час зустрічі в Парижі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко з представниками французьких компаній із захисту земель та безпеки під егідою GICAT.

Подробиці

CEFA веде переговори з українським виробником щодо виробництва деталей для машин SDZ.

Під час цієї зустрічі CEFA висловила зацікавленість у збільшенні місцевого виробництва, включаючи повне виготовлення робочого органу та його збірку в Україні. Під час обговорень також виявили нові напрямки співпраці, зокрема постачання сучасних роботизованих систем підводного розмінування французьких виробників, які відомі своєю високою ефективністю. Ці системи пропонують і Україні.

Юлія Свириденко наголосила на міцному фундаменті для співпраці французьких та українських виробників у сфері технологій та обладнання для розмінування. Український уряд має намір зміцнювати це партнерство, зокрема шляхом локалізації виробництва французьких технологій та обладнання для розмінування.

Машина SDZ (ystème de Déminage de Zone, Zone Demining System), розроблена французькою компанією CEFA, є обладнанням для розмінування, призначеним для потреб французьких інженерних батальйонів. Цей безпілотний наземний транспортний засіб (UGV) є потужним, універсальним та ефективним, спеціально розробленим для механічного очищення забруднених територій або швидкого створення безпечних шляхів через мінні поля. Машина може досягати глибини 20 см, руйнуючи всі міни та саморобні вибухові пристрої (IED) на своєму шляху, роблячи землю безпечною для будь-якої діяльності, як військової, так і цивільної.

SDZ, стійкий до протитанкових мін, може виконувати всі завдання зі знешкодження вибухонебезпечних предметів (EOD) за допомогою різних засобів. З міркувань безпеки управління СДЗ здійснюється дистанційно візуально або з інших транспортних засобів, обладнаних камерами та системою GPS. Цей пульт дистанційного керування дозволяє групі розмінування безпечно виконувати та керувати всіма своїми завданнями, керуючи всіма функціями та всім середовищем SDZ за допомогою панелі керування. Крім того, оператор з розмінування також може керувати та виконувати точні завдання за допомогою функції масштабування камери, наприклад, для перевірки отворів або видалення снарядів.

Для SDZ доступні кілька інструментів і додаткових функцій, наприклад GPS зі спеціальним інтерфейсом для гуманітарного розмінування та сумісністю з ISMA, допомога з камерою, відро, вила, шнек, відро-сегрегатор тощо. SDZ можна використовувати окремо або в комплекті для більшої ефективності. Створений для легкого освоєння, його можна негайно розгорнути в польових умовах. Його вага з фрезою становить 12 тонн, ширина кліренсу – 2,2 метра, а продуктивність – не менше 2000 квадратних метрів на годину.

Крім того, у вересні повідомлялося, що Держспецтрансслужба України підписала контракт з CEFA на постачання роботизованих машин розмінування та мостів-амфібій. Цю техніку отримають підрозділи Держспецтрансслужби за кошти Французького фонду підтримки України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: