ГоловнаВійськова технікаЗСУ отримали нові небезпечні для російських танків ПТРК

ЗСУ отримали нові небезпечні для російських танків ПТРК

Українські ЗМІ повідомляють про надходження на озброєння ЗСУ нових протитанкових ракетних комплексів шведського виробництва RBS-56 BILL. Раніше у заявах про постачання західного озброєння ці ПТРК не згадувалися. Проте наші військові отримали нову небезпечну для російських танків зброю.

Подробиці

Особливість шведського комплексу полягає в його незвичайному конструктивно-компонувальному рішенні. Траєкторія польоту ракети на метр вище за лінію прицілювання, завдяки чому боєприпас може обходити перешкоди на землі і завдавати удару у найменш захищену частину танка – по даху вежі.

Повний комплект переносного протитанкового комплексу RBS-56 BILL важить 43,5 кг і може у розібраному вигляді оперативно переміщатися на полі бою силами розрахунку Ефективна дальність ураження мети становить до 2000 метрів.

Допомагати протитанковою зброєю шведи розпочали у жовтні минулого року. Тоді зі Швеції було привезено ПТУР RBS-17. Оскільки офіційний Стокгольм про постачання RBS-56 BILL не повідомляв, ймовірно, що ці протитанкові комплекси було привезено з країн Балтії. У будь-якому разі поява інформації в українській пресі про нові ПТРК підтверджує факт «секретних» поставок західної зброї в Україну, крім офіційно анонсованих.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: