ГоловнаВійськова технікаНімеччина планує передати Україні БТРи Fuchs: що про них відомо

Німеччина планує передати Україні БТРи Fuchs: що про них відомо

Офіційно підтверджено, що за 17 км від румунсько-українського кордону буде розгорнуто сервісно-логістичний центр для обслуговування бронетехніки наданої Україні партнерами. Логістичний центр функціонуватиме в місті Санту-Маре. Про це заявив німецький концерн Rheinmetall.

Подробиці

Rheinmetall акцентував, що вони будуть ремонтувати німецькі Leopard 2 та БМП Marder, британські танки Challenger 2 а також бронетранспортери Fuchs. Цікаво, що у цьому переліку є згадка про БТР Fuchs, який на даний момент на озброєнні в ЗСУ немає. Тому можна припустити, що ці бойові машини в не далекій перспективі будуть відправлені Україні.

Німеччина планує передати Україні БТРи Fuchs: що про це відомо

Ці БТР хоч і є старими, але вони також можуть бути ефективними на фронті, наприклад, для транспортування бійців.

Німецький бронеавтомобіль Fuchs виробляли протягом 1979-1986 року, тобто наймолодшому БТР 36 років. Джерело Military Balance 2022 стверджує, що на початку 2022 року бундесвер на озброєнні мав 359 Fuchs. В стандартній комплектація бронемашини відсутня протикульова броня, але вони мають кулеметом MG3. Після Афганістану машини були модернізовані відеокамерами та укріплені захистом від куль та мін.

З офіційних джерел відомо, що у серпні 2021 року Німеччина запросила в концерну Rheinmetall модернізацію БТР Fuchs на 250 мільйонів євро. Техніка мала бути обладнана захистом Strike Shield для протидії всім можливим типам протитанкових ракет.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: