ГоловнаДВЗ70 службових машин Suzuki передано українським медикам від ООН

70 службових машин Suzuki передано українським медикам від ООН

У рамках програми «Турбота про народження вдома» дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив для українських медсестер 70 нових службових авто.

Подробиці

Прем’єр-міністр України Денис Шмігаль заявив, що нові Suzuki будуть розподілені між 11 областей України. Ними зможуть користуватися 65 центрів первинної медико-санітарної допомоги, які постраждали від війни найбільше. Автомобілі будуть використовуватися для надання екстреної допомоги діткам від 0 до 3 років. Це допоможе вдосконалити якість надання медичних послуг в Україні.

70 службових машин Suzuki передано українським медикам від ООН

Представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін наголосив, що: «Ця програма була, є і буде дуже важливою. Адже кожна родина має розраховувати на те, що їй буде надано невідкладну допомогу. Патронажні авто будуть працювати в віддалених місцях країни. Ми знаємо, що останній триместр вагітності та перші 3 роки життя дитини мають багато ризиків, тому медичний контроль є необхідним».

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: