ГоловнаВійськова технікаВ Україні помітили рідкісний інженерний автомобіль БТМ-3

В Україні помітили рідкісний інженерний автомобіль БТМ-3

В Україні засвітився рідкісний інженерний автомобіль БТМ-3 для риття траншей, інформує Forbes.

Подробиці

Зазначена машина, попри відсутність бронювання, має важливе значення. Цей 37-тонний гігант поєднує в собі шасі важкого артилерійського тягача АТ-Т та базу дизельного двигуна від Т-54, а також обладнання в стилістиці екскаватора та бензопили.

Місія БТМ-3 – риття траншей глибиною 1,5 метра та шириною до 0,9 м. Швидкість копання – до 700 м/год. Це виявляється досить ефективним, особливо для оперативного створення траншеї. Не виключено, що саме машини цього типу були використані Росією для побудови довгих окопів уздовж фронтової лінії.

Українська армія має приблизно десяток таких авто. Відео, опубліковане в мережі, було знято в Запорізькій області, де ведуться основні наступальні операції з боку ЗСУ.

Якщо російська сторона рила окопи для стримування ЗСУ, то українська тактика передбачає копання траншей для закріплення на звільнених територіях.

– Робота траншейних машин і бульдозерів буде підкріплена традиційними лопатами з метою забезпечення захисту солдатів і техніки, – зазначають західні аналітики у статті “Російський шлях війни”.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: