ГоловнаДВЗДесятка найкращих заряджених хетчбеків 2023 року

Десятка найкращих заряджених хетчбеків 2023 року

Якщо ви хочете отримати максимальне задоволення від водіння автомобілем в спортивному стилі, тоді вам варто звернути увагу на заряджені хетчбеки 2023 року. Експертне видання What Car? дослідило ринок в цьому сегменті та запропонувало десятку найкращих заряджених хетчбеків.

В переліку можна побачити добре відомих брендів. Вони пропонують динаміку спорткарів з компактними габаритами для міста. До переліку ввійшли такі автомобілі:

  1. Hyundai i20 N
  2. Mercedes-AMG A45 S Plus
  3. Volkswagen Golf R
  4. Ford Fiesta ST
  5. Audi S3
  6. BMW 128ti
  7. Hyundai i30 N
  8. Ford Focus ST
  9. Volkswagen Golf GTI
  10. BMW M135i

Хетчбек Hyundai i20 N займає першу позицію в рейтингу на думку британських експертів. Практичність, швидкість, доступна вартість — плюси автівки, хоча є певні мінуси також. Враховуючи, що це спортивний характер машини, та ще й хетчбек, не очікуйте мати великий багажник. Також є питання по керованості та незручній інформаційно-розважальній системі.

Hyundai i20 N

Mercedes-AMG A45 S Plus швидкий та стильний. Володіє відмінним зчепленням з дорогою та має надійну та швидку коробку передач. Серед мінусів експерти називають високу вартість автівки та жорстку підвіску.

Mercedes-AMG A45 S Plus

Volkswagen Golf R практичний хетчбек, але заряджена версія швидша за стандартну, а ще вона повнопривідна з комфортною підвіскою. Серед мінусів експерти назвали високу вартість та незручну інформаційно-розважальну систему.

Volkswagen Golf R

Хетчбек Ford Fiesta ST досить динамічну в плані швидкості та комфортну керованість. Зручні сидіння та потужний двигун, але враження трохи може змінити жорстка підвіска. Зрештою, авто займає заслужене 4 місце.

Ford Fiesta ST

Audi S3 дуже швидка на прямій. Авто впевнено тримається дороги на поворотах. Стильна, приваблива, з низьким відсотком втрати вартості протягом кількох років користування. Нехай інтер’єр не найяскравіший, але Audi S3 має чим сподобатися водіям.

Audi S3

Хетчбек BMW 128ti має передній привід та ідеальну керованість. Експерти відмітили високу якість збірки. Хоча серед мінусів назвали не найкращу безпеку, можна було б доопрацювати, слабку шумоізоляцію, як для зарядженої моделі, та небагате оснащення.

Хетчбек BMW 128ti

Hyundai i30 N добре відомий заряджений хетчбек, бо його можна придбати з відносно доступну вартість, порівняно з іншими моделями на ринку. Власників очікує потужний двигун та приємна керованість. Серед мінусів можна назвати дешевий інтер’єр та недостатній простір на задніх сидіннях.

Hyundai i30 N

Заряджений хетчбек Ford Focus ST має приємну керованість, багате оснащення та потужний двигун, багато опцій для водія. Але виробник зекономив на інтер’єрі та зробив не досить зручною інформаційно-розважальну систему.

Ford Focus ST

Volkswagen Golf GTI програє в швидкості конкурентам. Хетчбек має щось середнє між комфортом та спортивним стилем. Серед плюсів експерти відмічають також підвіску, достатньо потужний двигун, але машина дорога.

Volkswagen Golf GTI

BMW M135i оснащене турбованим двигуном потужністю 302 к.с. Хетчбек має гарний та розкішний інтер’єр, зручну інформаційно-розважальну систему. Серед мінусів експерти назвали недостатній вільний простір на задньому сидінні та небагате оснащення автівки.

BMW M135i

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: