ГоловнаДВЗТОП-5 бюджетних вживаних авто з мільйонним ресурсом двигуна

ТОП-5 бюджетних вживаних авто з мільйонним ресурсом двигуна

Експерти кажуть, що автомобілі з надмірним ресурсом пішли в історію, коли вони могли їздити 400-500 тисяч кілометрів. Сьогодні вони витримують добре, якщо до 200 000 км. Проте не будемо втрачати надію. На вторинному ринку є цінні екземпляри за доступною ціною.

Варто звернути увагу на японську якість від Toyota. В період з 1984 по 2007 роки з конвеєра випускали двигун об’ємом 2,0 л — серія 3S-FE. Саме такий можна зустріти в оснащенні Toyota RAV4 першого покоління, в седанах Сamry та Mark 2. Звичайно, кузов вже іржавий може бути, про те питання саме до двигунів. Вони досі в адекватному технічному стані.

Mark 2 на наших дорогах не побачити, бо автомобіль праворульний. І на ринках, де ці авто мають попит, вона стала дійсно культовою. Двигун в центрі уваги, бо він не вимагає особливого  догляду тривалий час до капремонту. Та й 92 бензин до нього нормально «залітає».

В німецькому автопромі є також, чим поцікавитися. Наприклад, рядними 6-циліндровими силовими установками — серія  M30 та М50 від BMW. Якщо ви на вторинному ринку знайдете седан 90-х років, то в ньому може стояти M30. Двигун почали випускати ще в 1968 році. Також він є в сімці другого покоління (E32).

Ще увагу вартує двигун об’ємом 2,0 л від Mitsubishi — 4G63. На українських дорогах також є машини з цим мотором — Lancer десятого покоління.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пугачова Людмила
Пугачова Людмила
Водійка Sandero з досвідом швидкого пересування по вузьким вуличкам з бруківкою і майстер знаходити спільну мову з будь-якими спеціалістами СТО. Диплом редакторки переважив диплом економістки.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Reno Megane Estate 2005, двигун 1.6 бензин. Зараз 420 тисяч км. Нормальний догляд плюс Хадо в двигуні з 200 тисяч.
    Швидкість до 145 на автобанах у Німеччині витримує без питань. Зачистив ржу на задніх крилах десь рік тому. Питань до машини нема від слова взагалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: