ГоловнаПравилаЩе в одній області заборонили використовувати реєстратори в авто

Ще в одній області заборонили використовувати реєстратори в авто

Війна змушує уряд приймати важливі рішення, які не завжди є приємними та комфортними для громадян, але покликані захищати їх. Так з початку повномастаного вторгнення російської армії в Україну було введено безліч обмежень, і одним з таких стала заборона використання відеореєстраторів по всій Україні. Про це повідомляло Управлінні зв’язків з громадськістю. 

Такі обмеження націлені на утримання в таємниці розташування та переміщення Збройних сил України та інших Сил оборони. Українці з розумінням та відповідальністю поставилися до таких обмежень, адже у разі порушення закону – автомобіль може відправитися на штрафмайданчик. Це в кращому випадку.

Заборона стосується:

  • доріг загального користування;
  • об’єктів загального призначення;
  • об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень;
  • розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Заборона діє для усіх регіонів країни, особливо там, де відбуваються бойові дії.

Так на звільненій території Херсонщини частково заборонили використання відеореєстраторів. На сторінці Херсонської міської ради в соціальній мережі facebook зазначено:

“На території Херсонської МТГ введена заборона на фото-, відеофіксацію, використання відеореєстраторів на транспортних засобах, які не залучення до здійснення заходів правового режиму, а саме: на дорогах загального користування, об’єктах загального призначення, об’єктах інфраструктури, блокпостах, укріпленнях, у місцях розташування, зосередження чи переміщення військових частин”.

Також в регіоні закликають дотримуватися режиму світломаскування. 

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: