Росія отримала нову партію гусеничних БМП-3

Підпишись на нас:

Гвардійський мотострілецький полк Центрального військового округу Росії, дислокований у Свердловській області, нещодавно поповнив свій арсенал новою партією бойових машин піхоти БМП-3, підтвердила прес-служба району.

Подробиці

Це останнє надбання, яке складається з 30 сучасних машин БМП-3, передано 228-му гвардійському мотострілецькому Ленінградсько-Павлівському полку. Це оновлення є частиною ширшої ініціативи з модернізації техніки полку, що значно покращує його оперативні можливості.

Поставка цих машин знаменує собою завершення контракту з Курганським машинобудівним заводом, відомим своєю роллю в серійному виробництві та постачанні БМП-3 російським військовим. Ця остання партія була оголошена поставленою в оборонний сектор Росії 13 грудня 2023 року.

БМП-3— універсальна бойова машина піхоти, розроблена та виготовлена ​​в Росії. Нині він використовується кількома країнами світу, включаючи Азербайджан, Кіпр, Індонезію, Ірак, Кувейт, Лівію, Марокко, Нікарагуа, Росію, Шрі-Ланку, Південну Корею, Туркменістан, Об’єднані Арабські Емірати та Венесуелу.

Він оснащений 100-мм гарматою, здатною вести вогонь керованими та некерованими боєприпасами, доповненою 30-мм гарматою та трьома кулеметами калібру 7,62 мм. У конструкції БМП-3 основна увага приділяється захисту та мобільності. Його корпус виготовлений із зварного алюмінієвого сплаву, що захищає від вогню стрілецької зброї та осколків снарядів. Що стосується мобільності, автомобіль може розвивати максимальну швидкість 70 км/год на дорозі та 10 км/год на воді, що робить його маневреним у різних робочих середовищах.

При вазі 18700 кг БМП-3 відносно легка для своєї категорії, що сприяє її швидкості та маневреності. Він має запас ходу 600 км, що дозволяє працювати на великі відстані без частих дозаправок.

БМП-3 також призначена для транспортування військ. Броньований автомобіль може вмістити екіпаж із трьох осіб, крім того, він може перевозити до семи піхотинців. Розміри машини: довжина 7,14 м, ширина 3,23 м і висота 2,65 м відносно компактні, як для бронемашини.

Для підтримки операцій у різних середовищах та умовах БМП-3 оснащено вдосконаленою системою керування вогнем, системою нічного бачення та системою РХБ (ядерного, біологічного та хімічного захисту).

Незважаючи на те, що Росія втратила значну кількість бронетехніки в Україні, вона розвинула оборонну промисловість, щоб покрити збитки, а поставки різних типів бронетехніки все більше зміцнюють її сили. Але чи зможе збільшення поставок компенсувати збитки і чи зможе Росія зберегти ці темпи видобутку, ще невідомо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: