Аналізуючи війну в Україні: італійська армія модернізує 36-річні 155-мм буксирувані гаубиці FH70

Підпишись на нас:

Італійська армія розпочала проект модернізації своїх 155-мм буксируваних гаубиць FH70, що є ключовим компонентом її далекобійного арсеналу.

Подробиці

Ця програма є частиною двох окремих контрактів, укладених з італійськими компаніями Aris SRL і Leonardo UK, на загальну суму понад 21,8 мільйона євро. Ці контракти спрямовані на вдосконалення FH70 та інших систем, які зараз експлуатуються, при цьому Leonardo UK отримає 15,7 мільйона євро, а Aris SRL – 6,1 мільйона євро. Ця ініціатива виникла після аналізу подій в повномасштабній війні в Україні, яка підкреслила важливість артилерії в сучасному бою та призвела до переоцінки ролі артилерії кількома європейськими країнами.

Італійська армія наразі має 160 одиниць 155-мм гаубиць FH70, які вперше були прийняті на озброєння в 1978 році. Модернізація спрямована на заміну зношених частин і зменшення проблем морального старіння цих систем, які експлуатуються понад чотири десятиліття. Крім того, ця ініціатива є частиною контексту, коли кілька європейських країн, включаючи Іспанію, прагнуть збільшити свої запаси 155-мм боєприпасів.

FH70, продукт співпраці між Німеччиною, Великою Британією та Італією, являє собою віху в розвитку буксируваної артилерії. Розроблена відповідно до критеріїв НАТО 1970-х років, ця гаубиця має чудові характеристики, що роблять її придатною для викликів на сучасному полі бою.

Оснащена 155-міліметровим стволом 39-го калібру, FH70 вирізняється дульним гальмом із подвійною перегородкою та ковзаючим затвором. Ці властивості надають зброї виняткову точність і вогневу міць. Її радіус дії сягає 24,7 км зі стандартними боєприпасами НАТО і до 30 км зі снарядами підвищеної дальності.

Її вогнева потужність вражає: вона здатна випустити три снаряди всього за 15 секунд. FH70 може підтримувати скорострільність шість снарядів за хвилину та постійну скорострільність двох снарядів за хвилину.

Іншим аспектом FH70 є її знімний допоміжний силовий блок (APU). Це обладнання забезпечує автономну мобільність, дозволяючи рухатися зі швидкістю до 20 км/год, хоча зазвичай її буксирує вантажівка.

FH70 не має захисного щита для екіпажу, який зазвичай складається з восьми осіб, вона розроблена для ефективного керування скороченою групою щонайменше з чотирьох осіб.

Рішення Італії модернізувати ці гаубиці підкреслює зростаючу важливість артилерії в поточних оборонних стратегіях, особливо в контексті останніх військових конфліктів і розвитку військової тактики.

Модернізація FH70 також допоможе продовжити термін експлуатації цих систем, гарантуючи, що італійська армія матиме ефективний інструмент для підтримки своїх операцій у найближчі роки. Ця ініціатива відображає розуміння того, що, незважаючи на швидкий розвиток військових технологій, традиційні системи зброї, як-от буксирувана артилерія, залишаються важливими компонентами вогневої потужності на полі бою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: