ГоловнаПравилаШтрафи за переобладнання авто можуть змінитися в Україні

Штрафи за переобладнання авто можуть змінитися в Україні

Новий законопроєкт очікує українських водіїв, що є власниками автомобілів, що працюють на газу або інших альтернативних видах паливах без відповідного оформлення.

Подробиці

Урядом України заплановано  змінити штрафні санкції – очікується пом’якшення штрафів за порушення правил щодо обладнання авто для експлуатації на газовому паливі.

Згідно законопроєкту №6379 штраф буде 170 гривень за перше порушення та 340 гривень за повторне. Також в ньому йдеться мова провідповідальності за порушення експлуатації автомобіля з газобалонною установкою. Зараз законопроєкт знаходиться на ознайомленні у депутатів та має пройти два читання. Після цього його має бути схвалено та підписано президентом.

Як пояснюють «слуги народу» – необхідність зміни закону пов’язана тим, що  в Україні набирає популярність використання альтернативних видів палива.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: