ГоловнаПравилаВодіїв чекають нові штрафи: у ВР розглядається законопроект № 9076

Водіїв чекають нові штрафи: у ВР розглядається законопроект № 9076

Слуги народу розглядають законопроєкт, що посилить покарання порушників ПДР. Основний акцент робиться на водінні у нетверезому стані.

Подробиці

Законопроєктом № 9076 передбачено посилення покарання для громадян, що перебувають за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Як говорять в Раді, то така поведінка є аморальною для громадянина, в країні якого відбувається війна.

Тому депутати пропонують не лише штрафувати водія, а й конфісковувати авто для потреб Збройних сил. У разі повторного аналогічного правопорушення – штраф за п’яне водіння буде збільшено з 34 000 до 51 000 гривень.

Зараз штрафують на 51 000 гривень за третє правопорушення, а планують за друге. Саме такою мірою уряд хоче зробити покарання більш суворим, щоб у водіїв навіть в думках не було сісти за кермо напідпитку. Наразі законопроект № 9076 розглядається, але не виключення, що він буде прийняти найближчим часом.

За що ж можна отримати новий штраф?

Як відомо, то слуги народу також хочуть внести нові зміни до Правил дорожнього руху, а саме додати пункт про норми перевезення домашніх тварин. Адже водії почали не просто перевозити своїх улюбленців у салоні, а навіть садити їх собі на коліна перебуваючи за кермом. Як відомо, тварина може завадити керуванню транспортним засобом та спровокувати аварію.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: