ГоловнаПравилаПопулярне порушення ПДР: кожен водій має це знати

Популярне порушення ПДР: кожен водій має це знати

Українських водіїв на дорозі підстерігає безліч небезпек, наприклад, інспектора поліції. Тому ми вирішили нагадати за що можна отримати штраф “на рівному місці”. Водіям заборонено їздити на машині без чинного поліса автоцивілки. Про це йдеться у законі “Про обов’язкове страхування власників наземних транспортних засобів”, де чітко сформовані правила, обмеження та вказано на розмір штрафу.

Відомо, що патруль може зупинити ваше авто для перевірки і, у разі відсутності автоцивілки, виписати протокол. Штраф становить:

  • 425 грн — у разі відсутності в авто дієвого страхового полісу;
  • 850 грн — у разі закінчення дії страхового поліса або його відсутності.

Нагадуємо, що у разі отримання такого штрафу – оплачуйте його одразу або не пізніше, ніж через 15 діб, адже його сума буде подвоєна. У разі придбання нової машини та для її транспортування до іншого міста, необхідно придбати короткостроковий поліс від 10 до 15 днів. Адже транзитні номери не дають право керувати автомобілем без полісу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: