ГоловнаПравилаШтраф за відсутність техогляду: до чого готуватися українським водіям

Штраф за відсутність техогляду: до чого готуватися українським водіям

Покарання за відсутність техогляду – це не жарти, а сувора реальність з якою вже довелося зустрітися українцям. Нещодавно стало відомо про адміністративний арешт на 5 днів за відсутність технічного огляду.

Що відомо

Інспектор поліції зупинив автомобіль та виявив, що у водія відсутній документ про проходження перевірки технічного стану автомобіля. За частиною 3 статті 121 КУпАП водій отримав штраф у розмірі 340 грн.

Штраф було сплачено, але водій не знав, що якщо дане рішення не буде ним надалі оскаржене, то при наступному порушенні він отримає суворіший вирок.

Відомо, що у разі порушення частини 3 статті 121 КУпАП про керування водієм транспортним засобом без проходження перевірки технічного стану передбачено накладення на нього штрафу в розмірі 340 грн.

За повторне порушення водій може отримати штраф у розмірі від 850 до 1700 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на термін від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.

Тобто за повторне керування транспортом без техогляду суд може призначити водієві одне з двох покарань, наприклад:

  • позбавлення права керування на термін від 3 до 6 місяців;
  • накласти адміністративний арешт на термін від 5 до 10 діб.

У справі, що згадувалася на початку статі, суд призначив водієві адміністративний арешт на 5 діб.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: