ГоловнаПравилаУкраїнцям у Британії дозволили користуватися українським посвідченням водія

Українцям у Британії дозволили користуватися українським посвідченням водія

Українським громадянам, що вимушені через російське вторгнення шукати прихисток у Великій Британії, дозволити не змінювати посвідчення водія через 12 місяців перебування в країні. Відомо, що демократичний уряд робите опитування серед своїх громадян стосовно підтримки даної ідеї.

Українські біженці, у разі схвального рішення, можуть користуватися українськи по відселенням до 3 років. За словами уряду, це допоможе українцям відчувати себе впевнено та комфортно в чужій країні.

Наголосимо, що для користування транспортом у Британії українцям не потрібно проходити жодних тестів. Через 3 роки буде необхідно скласти іспит.

У травні 2021 року було опубліковано документ, що дає можливість обміняти українське водійське посвідчення на аналогічний документ Британії без іспитів. З моменту переїзду до Великої Британії та протягом року дозволяється керувати авто з українським посвідчення водія. Потім його необхідно замінити.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: