Росія випробувала нову систему ППО «Панцир-СМ-СВ»: відомо, чи буде запущено її масове виробництво

Підпишись на нас:

«Панцир-СМ-СВ», оновлена версія ЗРК «Панцир-С», завершила модернізаційні випробування, про що 3 січня 2023 року повідомила російська державна корпорація «Ростех». Згідно з повідомленням російської компанії, ця передова версія “Панцир-С” має нові досягнення у технологіях ППО.

Подробиці

Призначений для захисту сухопутних військ під час бойових дій і пересування, «Панцир-СМ-СВ» відрізняється гусеничним шасі, яке забезпечує підвищену маневреність в різних умовах, таких як сніг і бездоріжжя. Ця функція дозволяє йому супроводжувати та прикривати інші системи протиповітряної оборони в русі.

Розширено і арсенал «Панцир-СМ-СВ», тепер він включає високошвидкісні керовані ракети з дальністю до 40 кілометрів і мініатюрні ракети, призначені для знищення безпілотників. Це розширення арсеналу повинно покращити його здатність протистояти різноманітним повітряним загрозам, включаючи безпілотні літальні апарати (БПЛА), керовані ракети, бомби, а також традиційні літальні апарати, такі як літаки та гелікоптери.

Радарна система “Панцир-СМ-СВ” також була вдосконалена, поле зору подвоєно до 75 кілометрів з попередніх 36 кілометрів. Це покращення можливостей радара дозволяє краще виявляти та ефективніше вражати цілі на великих відстанях.

Випробування підтвердили, що “Панцир-СМ-СВ” відповідає вимогам Міноборони Росії. Ці випробування проводили фахівці КБ приладобудування імені академіка А. Г. Шипунова, що входить до холдингу «Високоточні комплекси» Ростеха.

Завдяки підвищеній маневреності, розширеному арсеналу та вдосконаленій радіолокаційній системі «Панцир-СМ-СВ» міг би стати вагомою перевагою для російських сухопутних сил. Однак очікується, що ця система не скоро з’явиться на полі бою. Щоб правильно перевірити ефективність нової системи, агресори можуть спробувати розгорнути кілька моделей на передовій. Однак Ростех поки не анонсував масштабне виробництво цієї системи, а також розгортання окремих моделей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: